Usługi

Tworzymy szyte na miarę rozwiązania, ściśle dopasowane do wymagań naszych klientów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze frameworki i rozwiązania, które w połączeniu z naszym doświadczeniem są gwarantem wysokiej jakości, stabilnych i skalowanych aplikacji. Sprawdź co mozemy zrobić dla Ciebie.
Pomagamy naszym partnerom zwinnie funkcjonować w scyfryzowanym świecie

Dzięki technologii pomagamy nowoczesnym miastom i gminom oraz przedsiębiorstwom w cyfrowej transformacji. Dostarczane przez nasz rozwiązania pomagają szybciej podejmować decyzje na podstawie danych oraz dają możliwość zwiększenia wydajności pracy. Obszary, w których się specjalizujemy to:

  • Transport. Dzięki aplikacji Transport Quality Center nieustannie dbamy o poprawę jakości usług komunikacji miejskiej w jednych z największych miast w Polsce.
  • Organizacje pozarządowe. NGO Generator to platforma współpracy jednostek samorządowych z organizacjami pożytku publicznego. Pomaga urzędnikom w sprawnym przeprowadzaniu i rozstrzyganiu konkursów oraz ułatwia NGO-som pozyskiwanie grantów.
  • Smart city. Dostarczamy zaawansowane technologicznie rozwiązania skoncentrowane na mapach, przestrzeni i danych. Pomagamy w ten sposób w efektywnym zarządzaniu i budowaniu relacji mieszkańców z miastem.
Zarząd Transportu Metropolitalnego w Katowicach korzysta z aplikacji Transport Quality Center od maja 2021r. Z przyjemnością polecamy system TQC jako profesjonalne narzędzie do przeprowadzania rzetelnych i efektywnych kontroli jakości w transporcie zbiorowym.
Rafał Zając
Naczelnik Wydziału Zarządzania Ruchem