Poznajmy się lepiej

Tworzymy oprogramowanie, które pomoże Twojej firmie rozwijać się szybciej. Pomaga nam w tym nasz doświadczony zespół oraz wypracowane przez lata schematy działań. Sprawdź, jak wygląda nasz proces pracy nad projektami i poznaj lepiej nasz zespół.
#1

Omówienie projektu, analiza potrzeb, ustalenie zakresu i warunków współpracy.

Zacznijmy od omówienia szczegółów. W pierwszym etapie musimy dowiedzieć się więcej o Twoim projekcie, celach i wymaganiach. Twoje doświadczenia i oczekiwania połączymy z naszą analizą. Zasugerujemy odpowiednią technologię, dobierzemy strategię, ustalimy zakres realizacji oraz jej koszty.

  • Poznanie potrzeb i analiza projektu. Zaczniemy od poznania Twoich potrzeb i problemów. Wspólnie przeanalizujemy potrzeby Twojej grupy docelowej i przygotujemy zakres funkcjonalności.
  • Dobór strategii i technologii. Do gotowego planu projektu dobierzemy odpowiednią technologię, która pozwoli na rozwijanie aplikacji w przyszłości oraz jej skalowanie.
  • Estymacja kosztów i rozpoczęcie współpracy. Gotową specyfikację przekujemy w plan działania. Określimy ramy czasowe realizacji i przygotujemy kosztorys. Jeszcze tylko kilka formalności i możemy zaczynać!
#2

UX/UI Design i development produktu

Rozpoczyna się proces tworzenia. Zaczynamy od zaprojektowania strony wizualnej, mając na uwadze łatwą i intuicyjną nawigacje oraz nowoczesny design. Do działania przystępują też programiści, którzy projekt graficzny zamieniają w funkcjonalną aplikację.

Prace prowadzimy w określonych cyklach (tzw. sprintach). Dzięki temu proces tworzenia przebiega sprawnie, a aplikacja jest na bieżąco testowana (co pozwala wychwycić nawet najdrobniejsze błędy).

  • UX/UI Design. Stawiamy na dedykowane projekty graficzne. Zaczynamy od User Experience (UX) - projektując całość doświadczeń użytkownika związanych z korzystaniem z aplikacji, tak aby używanie jej było intuicyjne. Powstające w tym procesie makiety (mock-up) zamieniamy w docelowy projekt graficzny produktu.
  • Development. Zgodnie z ustalonym planem tworzymy poszczególne funkcjonalności aplikacji w wybranych wcześniej technologiach. Skupiamy się na dostarczeniu najlepszej jakości kodu i czekamy na regularny feedback. Cały czas jesteśmy w stałym kontakcie.
#3

Wdrożenie aplikacji, wsparcie, monitoring i dalszy rozwój

Wszystko gotowe! Gdy zakończymy prace nad projektem przychodzi pora na wdrożenie aplikacji na środowisko produkcyjne. Nie oznacza to jednak końca naszego wsparcia. Naszym klientom zapewniamy także opiekę powdrożeniową, która, w zależności od Twoich potrzeb, może realizowana być w wielu rożnych obszarach.

  • Wdrożenie aplikacji. Stabilna infrastruktura serwerowa to fundament stabilnego funkcjonowania każdej aplikacji. Stawiamy na sprawdzone, skalowane i niezawodne rozwiązania.
  • Monitoring i opieka powdrożeniowa. Zapewniamy sprawdzone narzędzia do monitorowania aplikacji, które pozwolą nam na błyskawiczną reakcję w przypadku awarii lub na wyłapanie choćby najmniejszych błędów.
  • Szkolenia. Tworzymy nasze projekty w taki sposób, by korzystanie z nich było łatwe dla każdego użytkownika. Czasem jednak pojawia się konieczność przygotowania prezentacji produktu dla zespołu lub szkoleń dla pracowników. Oczywiście zajmiemy się tym.
  • Dalszy rozwój. Pierwsza wersja Twojego produktu to zazwyczaj dopiero początkowy etap. Chętnie podejmiemy się dalszych wyzwań i rozwoju produktu o nowe funkcjonalności.
Zaufanie i transparentność

Zaufanie i transparentność

Działamy transparentnie i wiemy, że tylko na zaufaniu obu stron będziemy w stanie budować solidne, partnerskie relacje.
Jakość i zaangażowanie

Jakość i zaangażowanie

Jesteśmy zespołem składającym się z najlepszych specjalistów. Stawiamy na rozwój, nie boimy się innowacji, dbamy o najwyższą jakość naszych usług.
Kompleksowe podejście

Kompleksowe podejście

Realizujemy kompletne projekty, od A do Z. Wierzymy, że zrozumienie potrzeb klienta, jest kluczem do każdej udanej realizacji.
Zarząd Transportu Metropolitalnego w Katowicach korzysta z aplikacji Transport Quality Center od maja 2021r. Z przyjemnością polecamy system TQC jako profesjonalne narzędzie do przeprowadzania rzetelnych i efektywnych kontroli jakości w transporcie zbiorowym.
Rafał Zając
Naczelnik Wydziału Zarządzania Ruchem